Zırhlı Nöbet Kulübeleri

Zırhlı Nöbet Kulübeleri

 Kurşun geçirmez nöbet kulübeleri elçilikler, konsolosluklar, asayiş ve güvenlikle ilgili devlet kurumları başta olmak üzere, güvenlikle ilgili risklerin bulunduğu ortamlarda, ilgili güvenlik personelinin, olası saldırılardan zarar görmeden görevlerini icra edebilmelerini sağlayan bir üründür. Tüm kurşun geçirmez nöbet kulübelerimiz, istenilen ebat ve balistik seviyede üretilebilmekte ve istek halinde bomba ve patlatıcılara da mukavim hale getirilebilmektedir. Nöbet kulübelerimizin talep edilmesi hallinde taşınabilir özellikte üretilmesi mümkündür. Tüm kurşun geçirmez nöbet kulübelerinin camları, en net ve en geniş görüş açısı verecek şekilde imal edilmektedir.

ZIRHLI GÜVENLİK KABİNİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Balistik çelik ve Beton malzemeden üretilen İki model Zırhlı Güvenlik Kabini üretilmektedir. İstenildiği takdirde B6-B7 Ve RPG-7 Roket atar silahlarına karşı mukavim üretilebilmektedir. Zırhlı Güvenlik Kulübelerimiz, istenilen ebat ve balistik seviyede üretilebilmekte ve istek halinde bomba ve patlatıcılara da mukavim hale getirilebilmektedir. Nöbet kulübelerimizin talep edilmesi halinde taşınabilir özellikte üretilmesi de mümkündür.

Kabin iç dizaynında tasarlanmış atış mazgalları cama en yakın mesafede monte edilmiştir. Bundaki amaç personelin saldırı anında en doğru karşılığı verebilmesi için düşmanını gözetlemesidir. Yani doğru hedef. Ayrıca atış mazgalları dışarıdan belli olmayacak şekilde tasarlanmıştır. İçeriden saldırı anında mazgalın çelik sürgüsü açılarak tüfek namlusuyla tek bir darbede dış plaka kırılarak ateş edilmeye başlanabilir. Acil Çıkış ve alarm butonları mevcuttur, kabin iç güvenlik kamera sistemi ile izlenebilmektedir. Diafon sistemi alarm sistemi, mevcuttur .


Ürün Karşılaştır (0)


Zırhlı ( Balistik- koruyucu ) Nöbet Kulübesi

Zırhlı ( Balistik- koruyucu ) Nöbet Kulübesi

İstenilen her ebat ve modelde üretim yapılabilir. Koruma seviyesi en üst norm olan BR 7 seviyesidir. Antipersonel roketatar dahil bütün tabanca tüfek ..

0,00 TL Vergiler Hariç: 0,00 TL

Zırhlı ( Balistik- koruyucu ) Nöbet Kule si

Zırhlı ( Balistik- koruyucu ) Nöbet Kule si

İki katlı olarak dizayn edilmiştir. alt kat yaşam alanıdır. Tefrişatlı ve/ya tefrişatsız olarak  istenilen yere kurulabilir. Demontedir. Riskli a..

0,00 TL Vergiler Hariç: 0,00 TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)