Özellikle sıcak bölgelerde nefes alabilen fileli kumaşı nedeniyle tercih edilmektedir. Çok hafiftir ve balistik mukavemeti çok yüksektir. Firmamız tarafından arge ve saha çalışmaları sonucunda geliştirilerek nano teknoloji ile üretilen modelimizdir. Atlet görünümlüdür. Esnek kumaşı sayesinde vücudunuzu sarar. Kalınlığı 0,8 mm (iç fanila kalınlığındadır).  Dışarıdan bakıldığında kesinlikle belli olmaz.  X-ray cihazlarından rahatlıkla uyarı vermeksizin geçer. Üst düzey Bürokratlar Belediye başkanları, kayyum kaymakamlar, iş adamları tarafından çokça tercih edilmektedir. 3,57 ve 44 magnum fişekler ile, mp 5,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dahi durdurabilir. Model patenti firmamıza aittir. NİJ 0101.06 Level III A standardında koruma sağlar. Kullanıcının talebine göre  gömleğin altından belli olmayacak renklerde (beyaz veya krem renkli olarak ) imal edilmektedir. firmamız imalatçı firmadır beden ölçülerinize göre özel imalat yapılır. Ürünlerimizin tamamı garanti belgeli ve sertifikalıdır. Kontrollü teslim  ve Kapıdan ödeme yöntemi ile siparişi ettiğinizi ürünün paketini açıp içerisini görerek  / inceleyerek satın alabilirsiniz.


Firmamız ISO 9001 TÜRKAK, imalat yeterlilik, Kapasite raporu, sanayi sicil belgesi, Yurt İçi Ve Yurt Dışı Test Raporlar , Üretim izinleri ve  imalatçı belgelerine sahiptir.

 

Ürünlerin imalatında:
1) Balistik Malzemeyi taşıma özelliği olan ve kullanıcıyı rahatsız etmeyen pamuk, yün, koton, licra  ve polyester esaslı işlevine uygun, kumaşlar kullanılmaktadır.
2) Yelek içi balistik paneller su geçirmez kumaşlar ile kaplanmaktadır. 
3) Balistik panellerin imalatının bütün aşamalarında Avrupa menşeili ürünler kullanılmaktadır. İmalatımızın hiçbir Aşamasında Uzakdoğu ürünleri kullanılmaz.
4) Ürünlerin tamamında şok emici tertibat bulunur.
5) Yeleğin iç sırt kısmında kullanım, saklama ve temizleme kuralları ile üretici firma bilgilerinin bulunduğu etiket yer alır
6) Yelek ile birlikte Kullanma kılavuzu garanti belgesi test sonuç belgeleri koruma seviyelerini gösterir belgeler kullanıcıya gönderilir. 
7) Balistik Yeleklerimizin tamamı test aşamalarından geçmiş ürünlerden imal edilir. Satılan ürünler belirtilen seviyelerdeki mukavemete garantilidir.  
7) Yeleklerin İmalatı alıcı tarafından aksi belirtilmediği durumlarda orta (M-L) beden olarak yapılmaktadır Ancak her iki yan tarafında ve her iki omuz da bulunan lastik/velkro cırt bantlar yardımı ile yelek kullanıcısı tarafından bedene göre ayarlanabilir olarak imalatı yapılır.
8) Firmamız üretici firmadır.  Alıcı firmanın talebi doğrultusunda, sipariş veya şartname içeriğine göre model /  renk /  beden değişikliği yapabilir. (  Talebe göre model üretimi yapılır. )  

Kurşun Geçirmez Fileli Atlet ( IGY 002)

  • 3.400,92 TL

  • Vergiler Hariç: 3.149,00 TL

Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

Kurşun Geçirmez İç Giyim Yeleği ( IGY 004)

Kurşun Geçirmez İç Giyim Yeleği ( IGY 004)

3,57 sig, mag ve 44 sig, mag. 9 mm, 38 cal.  fişekler ile, mp 5 otomatik tabanca,  uzi otomatik tabanca gibi silahların fişeklerini dah..

3.508,92 TL Vergiler Hariç: 3.249,00 TL

Kurşun geçirmez ceket atı yeleği (DCY 001)

Kurşun geçirmez ceket atı yeleği (DCY 001)

Ceket altına giyilebilen modelimizdir. Dışarıdan bakıldığında koruyucu / balistik / kurşun geçirmez özelliği kesinlikle fark edilmez. Siyah ve laciver..

5.992,92 TL Vergiler Hariç: 5.549,00 TL

Etiketler: Kurşun Geçirmez Fileli Atlet ( IGY 002)