NİJ 01.01.06. LEWEL III A seviyesinde koruma sağlar. Uluslararası standartlarda (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş olduğu 01.01.06 kriterlerine  göre  MP 5otomatik tabanca, uzi, 9 mm 45 cal ve alt gurubundaki fişeklerin tamamına mukavemetlidir, Plaka cepleri talebe göre ilave edilebilir. Polisler / Güvenlik Görevlileri tarafından tercih edilmektedir.  İşlevine uygun plakalar ile IV seviyeye yükseltilebilir. üst ve yan velkro bantlar ile ara bedenlere rahatlıkla ayarlanabilir. Ergonomiktir.  Ultra yüksek moleküler ağırlıklı polietilen ( UHMWPE) / kevlar/ twaron/ dupont / safety film / flammable / waterproof / paraaramid gibi hammaddelerin  Nano teknoloji ile birleştirilmesi ile üretilmektedir.  Test aşamalarının tamamını başarılı olarak tamamlamıştır.  Ağırlığı beden ölçüsüne göre değişmekle birlikte ortalama 1800-2200 gr dır. Talep doğrultusunda farklı renk ve desende kumaşlarla üretim yapılır. Ürünlerimiz garanti belgeli ve sertifikalıdır.

Firmamız Türkak onaylı iso 9001-2008, imalat yeterlilik, kapasite raporları, sanayi sicil belgesi, yerli malı belgesi, yurt içi ve yurt dışı test raporları belgelerine sahiptir..


 


Ürünlerin imalatında:

 

1) Cordura ve polyester esaslı işlevine uygun, (talebe göre su geçirmez, alev almazlık apreleri verilmiş ) oksford 1000 veya gerektiğinde 600 denye kumaşlar kullanılmaktadır.

2) Yelek içi balistik paneller su geçirmez kumaş ile kaplanmaktadır. 

3) Balistik panellerin imalatında Avrupa menşeili ürünler kullanılmaktadır. İmalatımızın hiçbir Aşamasında Uzakdoğu ürünleri kullanılmaz.

4) Ürünlerin tamamında şok emici tertibat bulunur.

5) Yeleğin iç sırt kısmında kullanım, saklama ve temizleme kuralları ile üretici firma bilgilerinin bulunduğu etiket yer alır

6) Yelek ile birlikte Kullanma kılavuzu garanti belgesi test sonuç belgeleri koruma seviyelerini gösterir belgeler kullanıcıya gönderilir. 

7) Balistik Yeleklerimizin tamamı test aşamalarından geçmiş ürünlerden imal edilir. Satılan ürünler belirtilen seviyelerdeki mukavemete garantilidir.  

7) Yeleklerin İmalatı alıcı tarafından aksi belirtilmediği durumlarda orta (M-L) beden olarak yapılmaktadır Ancak her iki yan tarafında ve her iki omuz da bulunan lastik/velkro cırt bantlar yardımı ile yelek kullanıcısı tarafından bedene göre ayarlanabilir olarak imalatı yapılır.

8) Firmamız üretici firmadır.  Alıcı firmanın talebi doğrultusunda, sipariş veya şartname içeriğine göre model /  renk /  beden değişikliği yapabilir. (  Talebe göre model üretimi yapılır. )      

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 005)

  • 4.156,92 TL

  • Vergiler Hariç: 3.849,00 TL
  • Satın almak için gerekli puan: 1800

Mevcut Seçenekler:


Benzer Ürünler

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 004)

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 004)

Çok hafiftir. Alış veriş merkezleri hava alanı iç güvenlik personeli gibi kapalı alanlarda koruma görevi yapan personel için özel olarak tasarlanmış o..

4.048,92 TL Vergiler Hariç: 3.749,00 TL

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 003)

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 003)

Ürünlerimizin tamamı garanti belgeli ve sertifikalıdır.NİJ 01.01.06.  (u.s.a.  national ınstitute of justice (nıj), servisinin belirtmiş old..

4.156,92 TL Vergiler Hariç: 3.849,00 TL

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği ( DGY 014 )

Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği ( DGY 014 )

Çok hafif ve Ergonomiktir. Mevcut haliyle MP 5 , Uzi , 44 mag , 3,57 sig  , 9 mm parabellum gibi en üst seviyedeki tabanca fişekle..

4.156,92 TL Vergiler Hariç: 3.849,00 TL

Etiketler: Kurşun Geçirmez Dış Giyim Yeleği (DGY 005)